MÖBLER / Bord / Salongsbord 5304082
nr 530 4082
Salongsbord
Karl Johan-stil, Mahogny, längd: 98, djup: 65, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 juni 2008
kl 17:57:18
100 kr
150 kr
Karl Johanstil/Empir